Fogorvos

2 perc olvasás

A számunkra ideális jelölt elhivatott a munkája, a gyógyítás iránt, szeretne a legmodernebb módszerekkel és technikai felszereltséggel dolgozni és ezért nyitott a folyamatos fejlődésre. Leendő fogorvos munkatársunk meg tud felelni a rendelőnk által támasztott, a piaci átlagnál jóval magasabb elvárásoknak, továbbá, ugyanúgy szenvedélye a természetes és modern módszereken alapuló gyógyítás, mint nekünk. Cserébe hosszú távú, biztos szakmai karriert, állandó fejlődési lehetőséget és családias hangulatú cégkultúrát ajánlunk.

Feladatok

  • A rendelőbe érkező páciensek fogászati felmérése, konzultáció és kezelési terv készítése
  • Fogászati kezelések végzése
  • Kezelések elektronikus dokumentálása, fotózása, szakmai publikáció
  • Páciensek kérdéseinek megválaszolása

Elvárások

  • Befejezett fogorvosi egyetem, és sikeres államvizsga
  • 2-3 éves gyakorlat, lehetőleg magánrendelőben
  • Angol nyelvtudás
  • Szakmai felkészültség és nyitottság az új megoldások elsajátítására rendelőnkben

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő fizetést
  • Magas színvonalú, inspiráló környezetet
  • Elégedett páciensek sokaságát
  • Komoly szakmai fejlődési lehetőséget
  • Belső és külső továbbképzések, mentorálás lehetőségét
  • Szakmai specializálódás lehetőségét
  • Stabil cégháttérrel, fiatalos, jó hangulatú csapattal egy nyugodt légkört
  • Modern, magas felszereltségű rendelőkben: 3D orálszkennerek; 3Shape és iTero, fogászati mikroszkóp, kemény- és lágyszöveti lézerek, High Tech fogászati fényképezőgépek iker és körvakukkal, 3D CBCT röntgen, VDW GOLD apexlokátorok endomotorokkal,
  • Európai színvonalú modern technológiák alkalmazását
  • Kizárólag kiváló minősítésű anyagokkal és technikai laborokkal dolgozunk együtt
  • Profi, jól szervezett recepciós és back office csapatot
  • Sikerélményt

Miért minket válassz?

  • Egy jól szervezett csapatnak a részese lenni, szakmailag felkészült szájsebész, implantológus, esztétikai specialista, fogszabályozó szakorvosokkal együtt dolgozni mindig motiváló.
  • A munka során ügyes fogászati asszisztensek, koordinátorok és back office csapattagok segítenek.
  • Az általunk biztosított kiváló munkakörülmények és modern eszközök pedig elősegítik a folyamatos szakmai fejlődést.
  • Folyamatosan szervezünk belső oktatásokat asszisztenseknek, orvosoknak, és külső továbbképzéseket
  • A magas színvonalú teljesítmény elismerésére átlátható jutalmazási rendszert alakítottunk ki
  • Kollégáink részére cafeteria keretében díjmentes fogászati orvosi kezelést adunk, amely kiterjed a legfontosabb preventív és esztétikai szolgáltatásokra.
  • Tervezetten és spontán is fejlesztjük a közösséget, tréningeket szervezünk, csapatépítőket tartunk.
  • Minden héten egyszer gyümölcsnapot tartunk.

Munkavégzés helye és kezdete

Munkavégzés helye : Budapest, V. kerület, Váci u. 81.

Munkába állás kezdete : személyes megebszélést követően pár héten belül

CV feltöltése
Ezt az oldalt reCAPTCHA (Google) védi Adatkezelési Tájékoztató és ÁSZF Alkalmazás