fbpx

Dentálhigiénikus állás

A NaturaDENT a keményszöveti lézerfogászat vezető hazai képviselője. Küldetésünk, hogy természetes módszerekkel, kiemelkedő minőségű professzionális kezelésekkel őrizzük meg pácienseink fogainak egészségét.

A Naturadentnél, a keményszöveti lézerfogászat vezető hazai képviselőjeként, innovatív szakmai csapatunkkal arra törekszünk, hogy pácienseinket a lehető legmagasabb színvonalon, természetes módszerekkel gyógyítsuk meg.

Itt a lehetőség, hogy egy ilyen kiemelkedő csapatban dolgozzon, mivel új kollégát keresünk :

Dentálhigiénikus pozícióba!

A Naturadentnél egy dentálhigiénikus:

  • Előkészíti a rendelőt, a szükséges gépeket, eszközöket, anyagokat a fogászati beavatkozáshoz
  • A kezeléseket önállóan, precízen végzi
  • Nagy hangsúlyt fektet a páciensek instruálására, tájékoztatására és motiválására
  • Naponta használja fogászati nyilvántartó programunkat, elvégzi a szükséges adminisztrációt
Dentálhigiénikus állás lehetőség a Naturadentnél

Elvárásaink új kollégánkkal szemben:

  • Dentálhigiénikus képesítés, befejezett dentálhigiénikus képzés
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Talpraesett személyiség
  • Nyitott, kommunikatív hozzáállás
  • Angol nyelvtudás és szakmai tapasztalat előny, de nem feltétel

Amit kínálunk cserébe:

  • Komoly szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiváló munkakörülmények és felszereltség
  • Versenyképes fizetés
  • Belső és külső továbbképzési lehetőség
  • Stabil cégháttér
  • Fiatalos, jó hangulatú csapat
  • Nagy páciensforgalom

Munkavégzés helye: Budapest, V. Kerület, Váci u. 81.

Munkaidő: teljes állás

Munkába állás kezdete: azonnal

Jelentkezés:  Várjuk pályázatát (fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajz) az oneletrajz@naturadent.hu e-mail címre, a tárgy mezőben „Dentálhigiénikus” megjelöléssel!

Magazin

Esztétikai fogszabályozás

Kevés embernek lesz szép, harmonikus a mosolya növekedése során. Sokaknak kisebb vagy nagyobb korrigálás szükséges nemcsak tökéletes, de esztétikus mosolyhoz és fogpozícióhoz.

Foghúzás utáni teendők: mit szabad és mit nem?

Néha sajnos a problémás fog már nem megmenthető és a további fogak védelme érdekében el kell távolítani, foghúzásra van szükség. Ez a szájsebészeti kezelés a modern eljárásoknak köszönhetően ma már nagyon kíméletes. Ha foghúzásra kerül a sor, az alábbiakra mindenképp érdemes odafigyelni, a foghúzás előtt és után is.

Letört fog kezelése hatékonyan

Egy letört fog igen sok kellemetlenséget okozhat. Miért törnek le a fogak, és hogyan lehet őket kezelni?

Az emberi fogazat felépítése és kapcsolódó betegségei

Fogaink megfelelő ápolásához és egészségének megőrzéséhez elengedhetetlen fogaink felépítésének és az esetleges veszélyforrások ismerete.