Naturadent - Esztétikai és lézerfogászat

A Naturadentnél, a keményszöveti lézerfogászat vezető hazai képviselőjeként, innovatív szakmai csapatunkkal arra törekszünk, hogy pácienseinket a lehető legmagasabb színvonalon, természetes módszerekkel gyógyítsuk meg.

Itt a lehetőség, hogy egy ilyen kiemelkedő csapatban dolgozzon, mivel új kollégát keresünk :

Dentálhigiénikus pozícióba!

A Naturadentnél egy dentálhigiénikus:

  • Előkészíti a rendelőt, a szükséges gépeket, eszközöket, anyagokat a fogászati beavatkozáshoz
  • A kezeléseket önállóan, precízen végzi
  • Nagy hangsúlyt fektet a páciensek instruálására, tájékoztatására és motiválására
  • Naponta használja fogászati nyilvántartó programunkat, elvégzi a szükséges adminisztrációt
Dentálhigiénikus állás lehetőség a Naturadentnél

Elvárásaink új kollégánkkal szemben:

  • Dentálhigiénikus képesítés, befejezett dentálhigiénikus képzés
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Talpraesett személyiség
  • Nyitott, kommunikatív hozzáállás
  • Angol nyelvtudás és szakmai tapasztalat előny, de nem feltétel

Amit kínálunk cserébe:

  • Komoly szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiváló munkakörülmények és felszereltség
  • Versenyképes fizetés
  • Belső és külső továbbképzési lehetőség
  • Stabil cégháttér
  • Fiatalos, jó hangulatú csapat
  • Nagy páciensforgalom

Munkavégzés helye: Budapest, V. Kerület, Váci u. 81.

Munkaidő: teljes állás

Munkába állás kezdete: azonnal

Jelentkezés:  Várjuk pályázatát (fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajz) az oneletrajz@naturadent.hu e-mail címre, a tárgy mezőben „Dentálhigiénikus” megjelöléssel!

Rólunk mondták

Lap tetejére
Kedves Látogatónk!
Kérjük adja meg elérhetőségét, hogy válaszolhassunk önnek. Adatait bizalmasan kezeljük.
bezárás/close

[recaptcha]

Az itt megadott adatokat bizalmasan kezeljük, harmadik félnek nem adjuk ki. Adatvédelmi nyilatkozatunk itt olvasható.